Festival Caravaningu w Energylandii 2023

Organizowany przez Elcamperos i CamperMajstrów zlot caravaningowy Festival Caravaningu w Energylandii zgromadził entuzjastów tego hobby w największym parku rozrywki w Polsce. W ciągu trzech dni uczestnicy mogli cieszyć się licznymi atrakcjami, takimi jak koncert supergwiazdy Cleo, konkursami z nagrodami, grillami oraz wieczornymi imprezami integracyjnymi.

W ramach festiwalu uczestnicy mieli możliwość korzystania z 123 atrakcji Energylandii, w tym 18 roller coasterów, 6 stref tematycznych, 28 interaktywnych gier i zabaw oraz 63 punktów gastronomicznych. W trakcie zlotu odbywały się także animacje i zabawy dla dzieci oraz prelekcje związane z caravaningiem.

W trakcie trwania festiwalu odbywały się także spotkania z Youtuberami oraz konkursy sportowe. Impreza zakończyła się oficjalnym zakończeniem festiwalu oraz korzystaniem z atrakcji Parku rozrywki Energylandia.

Pierwszy dzień festiwalu, czwartek, rozpoczął się o 16.00, a główną atrakcją wieczoru było ognisko integracyjne z muzyką w Strefie Wystawców.

Piątek zapewnił uczestnikom mnóstwo atrakcji. Od rana do wieczora załogi korzystały z atrakcji Parku rozrywki Energylandia, a także zwiedzały stoiska wystawców Festivalu Caravaningowego. Zorganizowano również wiele animacji i zabaw, zakończonych oficjalnym rozpoczęciem Festiwalu i imprezą taneczną z DJ’ami.

Sobota była dniem pełnym emocji. Oprócz atrakcji parku i stoisk wystawców, odbywały się liczne animacje i zabawy dla dzieci, prelekcje, a także spotkania z Youtuberami. Wieczorem odbyła się oficjalna gala z losowaniem nagród dla uczestników, a gwiazdą wieczoru była Cleo, która dała koncert na scenie festiwalowej.

Ostatni dzień, niedziela, rozpoczął się od animacji i zabaw, a potem uczestnicy korzystali z atrakcji Parku rozrywki Energylandia. Festiwal zakończył się oficjalnie o 14.00.

W trakcie całego festiwalu uczestnicy mieli zapewnione podłączenie do prądu i dostęp do sanitariatów z ciepłą wodą. Impreza była doskonałą okazją do integracji, zabawy i poznania nowych osób z pasją do caravaningu. Z pewnością była to jedna z najciekawszych imprez caravaningowych 2023 roku.

Galeria zdjęć ze zlotu Festival Caravaningu w Energylandii 2023