Hype

Hype Polski producent kamperów klasy premium. Ergonomia, dbałość o szczegóły, najwyższej jakości materiały, nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania charakteryzują pojazdy tej firmy. Przemieszczając się zwracają uwagę swoim charakterystycznym wyglądem oświetlając drogę najnowszej generacji lampami w technologii led. 

Opływowa sylwetka powoduje mniejsze opory powietrza, a ukryta markiza i płaskie szyby zmniejszają odgłosy dostające się do wewnątrz pojazdu. Komfortowo może podróżować 5 osób, każda w regulowanym odrębnym fotelu.

To co wyróżnia te kampery to ogromny bagażnik, który spokojnie pomieści dwa motocykle, kilka rowerów lub quada. Rewelację stanowią elektrycznie zamykane klapy drzwi serwisowych z centralnym zamkiem. Zapomnijmy o bieganiu z kluczykiem sprawdzając czy wszystkie zamki są zamknięte. Meble z lakierowanymi frontami wyposażone w najwyższej jakości akcesoria, dodatki z licowej skóry czy regulowane oświetlenie to tylko niektóre udogodnienia jakie oferuje Hype w swoich kamperach.

Hype posiada w swojej ofercie szereg akcesoriów oraz wyposażenia do budowy kampervanów takich jak elektrycznie opuszczane łóżka, ławki z siedzeniami, materace na wymiar czy usługi tapicerowania foteli. Ponadto posiadają własny sklep z wyposażeniem kamperowym i serwis.