Vasco Electronics


Vasco zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mobilnych urządzeń do tłumaczeń, które przydają się wszędzie tam, gdzie pojawia się bariera językowa. Firma powstała w 2008 roku z inicjatywy Macieja Góralskiego. Do stworzenia tłumaczy zainspirowały go osobiste doświadczenia podczas zagranicznych studiów i podróży. Maciej zauważył, że na rynku istnieje zapotrzebowanie na zaawansowane urządzenia, które ułatwią komunikację osobom posługującym się różnymi językami.

Z translatorów Vasco korzystają turyści, podróżnicy, osoby pracujące za granicą oraz firmy i organizacje obsługujące klientów różnych narodowości, takie jak obiekty turystyczne, urzędy oraz służby medyczne i mundurowe.

Dzięki urządzeniom Vasco ludzie mogą zapomnieć o wyzwaniach językowych i skupić się na odpoczynku, odkrywaniu świata i rozwijaniu swojego biznesu. 

Vasco jest jednym z liderów na rynku tłumaczy elektronicznych. Firma działa na 4 kontynentach w niemal 20 krajach i zatrudnia blisko 200 pracowników. Siedziba główna znajduje się w Krakowie, firma ma lokalne przedstawicielstwa na rynkach, na których prowadzi sprzedaż. 

Celem działalności Vasco jest tworzenie produktów, które będą pomagały ludziom na całym świecie w komunikowaniu się bez barier. Firma produkuje translatory, które tłumaczą mowę, tekst, czaty grupowe i nie tylko. Dzięki urządzeniom Vasco można porozumieć się z blisko 90% światowej populacji. Translatory Vasco podbiły rynek ze względu na prostotę użytkowania, wysoką jakość tłumaczeń oraz darmowy i nielimitowany Internet do tłumaczeń, dostępny w 200 krajach.

Social Media:

https://www.facebook.com/vascotranslatorpolska

https://www.instagram.com/vascotranslator/

https://www.youtube.com/@Vascotranslator

https://www.linkedin.com/company/vasco-translator