Yolco

Yolco to marka stworzona z myślą o osobach lubiących podróże, a przy tym ceniącym sobie urządzania na wysokim poziomie, które sprawią, że wyprawa w nawet najdalsze zakątki, będzie czystą przyjemnością. 

Yolco w swojej ofercie posiada przenośne lodówki z kompresorem i wbudowaną baterią oraz z możliwością podłączenia baterii zewnętrznej zasilającej, pozwalającej na utrzymanie temperatury wewnątrz urządzenia do 22 godzin. Lodówki kompresorowe Yolco pracują w zakresie od -20 do +20°C. Ponadto modele DualZone umożliwiają korzystanie z funkcji chłodzenia oraz zamrażania jednocześnie. Atutem lodówek jest to, że wyposażone są w nadajnik Bluetooth , dzięki temu możemy sterować nimi zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne (Android/iOS).

Yolco dba o to, aby lodówki ułatwiały podróżnikom funkcjonowanie podczas wojaży. Do ich zalet należą m.in.: wewnętrzne oświetlenie komory chłodzenia, teleskopowy uchwyt do łatwego transportu, koła wytrzymałe na każde podłoże, boczne solidne rączki, wbudowane gniazdo USB pozwalające na ładowanie urządzeń zewnętrznych takich jak smartfon czy tablet, otwieracz do butelek, ekologiczne zasilanie przy pomocy mobilnych paneli słonecznych.

Yolco będą idealnym kompanem w kamperze czy przyczepie campingowej, na pikniku, pod namiotem, na łódce czy po prostu w zwykłym samochodzie osobowym.

Yolco może mieć zastosowanie nie tylko w podróżach, ale także w dziedzinach takich jak sport, a nawet medycyna, dzięki szerokiemu zakresowi temperatur od -20 do +20°C .